Pristatymas visoje Europoje

Galime pristatyti savo gaminius ne tik Lietuvoje, bet ir į bet kurią Europos šalį. Esame išvystę platų logistikos tinklą, tad Jums nereikia rūpintis dėl pristatymo.

Konkurencingos kainos

Mūsų gaminiai pasižymi išskirtine kokybe ir konkurencinga kaina. Puikus kokybės ir kainos santykis užtikrina mūsų klientų teigiamą grįžtąmąjį ryšį.

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Už mūsų produkciją galite atsiskaityti Jums patogiais ir saugiais būdais. Internetinė bankinkystė, kortele, lizingu arba grynaisiais pinigais

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir gaukite 100 eur. nuolaidą

Mūsų paslaugos

Skado Medis profesionali projektavimo komanda aktyviai bendrauja tiek su klientais, tiek su kolegomis gamyboje tam, kad pasiektų geriausius rezultatus.

Mūsų inžinieriai, tai profesionali orientuota į aukščiausius standartus komanda.

Skado Medis gamina aukštos kokybės klijuoto tašo rąstinius, karkasinius namus bei surenkamus Modulinius & Mobilius pastatus:

  • Projektavimas / Statybiniai brėžiniai
  • Gamyba
  • Transportavimas
  • Instaliavimas

Kas mes tokie?

Skado Medis UAB tai šeimos įmonė, įkurta 1999 metais. Pagrindinė įmonės veikla yra rąstinių klijuoto tašo bei surenkamų skydinių namų gamyba. Šiuo metu įmonėje dirba 65 darbuotojai.

Daugiau kaip 70 % mūsų produkcijos yra sėkmingai eksportuojama į Norvegiją, Prancūziją, Airiją, Ispaniją, Islandiją, Gvadelupę bei kitas šalis.

Mes įgijome didelę patirtį ir didžiuojamės augančiais pardavimais visoje Europoje. Dauguma mūsų klientų atėjo per rekomendacijas, tai tik įrodo mūsų kokybę bei patikimumą .

Esame orientuoti į namų gamybą pagal skirtingus užsakymus bei sutelkiame dėmesį į individualius klientų poreikius. Palaikome dialogą nuo pat pirmo kontakto iki įkurtuvių bei po jų.

Klientų atsiliepimai

Daugiau nei 500 patenkintų klientų

UAB "Skado Medis"

Mes gaminame kokybiškus bei ilgaamžius klijuoto tašo rąstinius namus, kurių stiprumas yra apie 60 % didesnis už įprastą medžio struktūrą.

UAB "Skado Medis"

Rokiškis

Pramonės g. 11, LT-42150, Lietuva
tel: +370 458 34450
mob: +370 614 27365
el.p: info@skadomedis.lt

Vilnius:

Ukmergės g. 369a, LT-12142 Vilnius
Tel.: +370 698 18479
El.p: vilnius@skadomedis.lt

Mūsų būstinė

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text