Išskirtinio dizaino ir kokybės nameliai Jūsų sodui

Mes gaminame kokybiškus bei ilgaamžius klijuoto tašo rąstinius namus, kurių stiprumas yra apie 60 % didesnis už įprastą medžio struktūrą. Mediniai namai siejami su gera sveikata bei ramiu poilsiu. Namas, kurį jūs statote, turi būti suprojektuotas taip, kad jūs jame jaustumėtės jaukiai bei patogiai. Mediena yra natūrali ir seniausia statybinė medžiaga, kuri kvėpuoja. Tai ekologiška statybinė medžiaga gaunama iš atsinaujinančių išteklių. Mediena išlaiko santykinį oro drėgnumą palankų jūsų sveikatai. Tai antistatinė medžiaga, kuri padeda išvengti dulkių patalpose. Šią savybę vertina alergijai neatsparūs žmonės. Mūsų technologija ir žinios leidžia kurti aukštos kokybės patikimus klijuoto tašo rąstinius namus jūsų sveikam gyvenimui.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

gaukite 100 eur. nuolaidą

Pristatymas visoje Europoje

Galime pristatyti savo gaminius ne tik Lietuvoje, bet ir į bet kurią Europos šalį. Esame išvystę platų logistikos tinklą, tad Jums nereikia rūpintis dėl pristatymo.

Konkurencingos kainos

Mūsų gaminiai pasižymi išskirtine kokybe ir konkurencinga kaina. Puikus kokybės ir kainos santykis užtikrina mūsų klientų teigiamą grįžtąmąjį ryšį.

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Už mūsų produkciją galite atsiskaityti Jums patogiais ir saugiais būdais. Internetinė bankinkystė, kortele, lizingu arba grynaisiais pinigais

Kas mes tokie?

Skado Medis UAB tai šeimos įmonė, įkurta 1999 metais. Pagrindinė įmonės veikla yra rąstinių klijuoto tašo bei surenkamų skydinių namų gamyba. Šiuo metu įmonėje dirba 65 darbuotojai.

Daugiau kaip 70 % mūsų produkcijos yra sėkmingai eksportuojama į Norvegiją, Prancūziją, Airiją, Ispaniją, Islandiją, Gvadelupę bei kitas šalis.

Mes įgijome didelę patirtį ir didžiuojamės augančiais pardavimais visoje Europoje. Dauguma mūsų klientų atėjo per rekomendacijas, tai tik įrodo mūsų kokybę bei patikimumą .

Esame orientuoti į namų gamybą pagal skirtingus užsakymus bei sutelkiame dėmesį į individualius klientų poreikius. Palaikome dialogą nuo pat pirmo kontakto iki įkurtuvių bei po jų.

Naujienos ir straipsniai

Mediniai daugiabučiai skandinavams įprasta, Lietuviams- tai dar apgauba mitų

Vienas Europos Sąjungos užmojų – iki 2030 m. grynąjį šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) emisijų kiekį, lyginant su 1990 m. duomenimis, sumažinti bent 55%. Dėl pastatų atsiradusios emisijos ES sudaro net 36% ŠESD emisijų, o statybai naudojamo betono gamyba atsakinga už 8% pasaulio CO2 emisijų. Specialistai, kaip vieną tvaresnės statybos galimybių įvardija inžinerinę medieną. Tačiau kol Lietuvoje medinių daugiaaukščių statybą riboja teisės aktai bei mitai, mūsų šalies gamintojams tenka tiekti medžiagas Šiaurės šalims, kur toks statybos būdas plačiai paplitęs.

Palčiau
Straipsniai
Delfi.lt
394 Peržiūros

Partneriai

Toliau tęsdami naršymą šio svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų svetainėje taikoma privatumo politika.