Skado Medis UAB tai šeimos įmonė, įkurta 1999 metais. Pagrindinė įmonės veikla yra rąstinių klijuoto tašo bei surenkamų skydinių namų gamyba. Šiuo metu įmonėje dirba 65 darbuotojai.

Daugiau kaip 70 % mūsų produkcijos yra sėkmingai eksportuojama į Norvegiją, Prancūziją, Airiją, Ispaniją, Islandiją, Gvadelupę bei kitas šalis.

Mes įgijome didelę patirtį ir didžiuojamės augančiais pardavimais visoje Europoje. Dauguma mūsų klientų atėjo per rekomendacijas, tai tik įrodo mūsų kokybę bei patikimumą .

Esame orientuoti į namų gamybą pagal skirtingus užsakymus bei sutelkiame dėmesį į individualius klientų poreikius.

Palaikome dialogą nuo pat pirmo kontakto iki įkurtuvių bei po jų.

Mūsų pagrindiniai produktai:

  • Klijuoto tašo namai
  • Surenkami skydiniai namai
  • Moduliniai & Mobilieji statiniai

Mūsų pagrindinės paslaugos:

  • Statybiniai brėžiniai
  • Medinių namų gamyba
  • Transportavimas
  • Statyba

Šiuolaikinė ar tradicinė architektūra - mūsų ekologiniai mediniai namai visada suteiks jaukią namų atmosferą.

Mums kiekvienas klientas yra svarbus, ir nepamirštame, jog kiekvienas namas yra svajonių namas. Statytis namą su Skado Medis komanda - tai įvykdyti visus Jūsų lūkesčius bei norus!

Europos sąjungos fondų investicija

Skado Medis UAB nuolat investuoja į savo veiklą. 2016 metais įdiegė SINTEF sertifikatą bei pasinaudojo „2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicija“

Energijos vartojimo mažinimo galimybių nustatymo projektas

Projekto tikslas – identifikuoti energijos vartojimo apimtis, nustatyti energijos vartojimo mažinimo galimybes ir numatyti technines bei organizacines priemones įmonės energijos vartojimo efektyvumui didinti. Finansuojama suma – 4.700 EUR. Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo.

Šilumos ir elektros energijos gamybos įrenginių, naudojančių atsinaujinančius energijos išteklius, diegimas įmonėje projektas

UAB „Skado medis“ – įmonė, kurios pagrindinė veikla yra rąstinių klijuoto tašo bei surenkamų skydinių namų gamyba, nuolat investuojanti į naujas technologijas bei sėkmingai eksportuojanti daugiau kaip 70 % produkcijos, vykdo projektą „Šilumos ir elektros energijos gamybos įrenginių, naudojančių atsinaujinančius energijos išteklius, diegimas įmonėje“, projekto Nr. 04.2.1-LVPA-K-836-01-0005. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų iš dalies finansuojamą priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“. Projektui įgyvendinti skirta iki 58.615 Eur finansavimo lėšų tinkamoms finansuoti išlaidoms apmokėti. Įgyvendinant projektą, bendrovė numato rekonstruoti esamą įmonės katilinę, įrengiant biokuro katilą, kurio galia siektų 320 kW su pagalbine įranga bei 30 kW galios saulės fotovoltinę elektrinę. Po projekto įgyvendinimo šilumos gamybai įmonėje bus naudojami tik atsinaujinantys energijos ištekliai, o elektros, suvartotos naudojant saulės energiją, dalis sieks apie 11 proc. Techninius sprendimus planuojama įdiegti 2018 metais.

Projekto įgyvendinimas sudarys sąlygas nuolatiniam įmonės veiklos rezultatų gerinimui, produktyvumo didėjimui, o tai tvaraus ir ilgalaikio įmonės vystymosi ir plėtros būtina sąlyga, sukursianti tiesioginę naudą įmonei ne vienus metus po projekto įgyvendinimo. Įrengta moderni šilumos ir elektros energijos gamybos įranga leis įmonei produkciją gaminti efektyviau ir taip didins jos konkurencingumą tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje.

Įgyvendinus projektą bus prisidėta prie Nacionalinėje darnaus vystymosi strategijoje numatyto ilgalaikio tikslo – pramonės vystymąsi grįsti naujausių, mažesnį neigiamą poveikį aplinkai darančių technologijų diegimu, didinti ne tik ekonominį, bet ir ekologinį įmonių efektyvumą, taupiau naudoti išteklius ir mažinti neigiamą poveikį aplinkai.

UAB Skado medis 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programoje įgyvendina projektą „UAB „SKADO MEDIS“ GAMYBOS MODERNIZAVIMAS“

Projekto tikslas – sukurti pažangias technologines sąlygas įmonėje, investuojant į lanksčią, plataus pritaikomumo aukštos pridėtinės vertės medinių surenkamųjų statinių skydų gamybos įrangą. Naujos technologinės įrangos pagalba gaminama produkcija bus optimaliai pritaikyta užsakovų poreikiams. Modernių technologinių įrengimų diegimas įmonėje sutrumpins produkcijos gamybos ciklą, mažins gamybos proceso laiką, tokiu būdu kels darbo našumą.

Finansuojama suma - 277.495,- EUR

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo.

Toliau tęsdami naršymą šio svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų svetainėje taikoma privatumo politika.